V MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA
„STOP PRZEMOCY”
22-23 Października 2009 Hotel Sofitel Victoria Warszawa

                                                                                                                

                                                                                                                                    Warszawa, 01 września 2009r.


Szanowni Państwo,


Pragniemy podzielić się z Państwem radosną informacją, iż jesienią 2009 roku zostanie zorganizowana w nowym miejscu piąta już Międzynarodowa Konferencja „Stop Przemocy” w Warszawie, promująca Trening Zastępowania Agresji, Program PREPARE oraz Peace 4 Kids. 

                Narastający problem agresji w szkole, zmieniając swoje oblicze, przynagla nas wszystkich, pracujących z młodzieżą i dziećmi do szukania nowych form pracy i aktywności. Nasza, piąta już Konferencja wniesie nową jakość do pracy w dziedzinie niwelowania agresji, w szkołach, w rodzinach i na ulicach naszego kraju. Dlatego właśnie pragniemy zarekomendować Państwu naszą jesienną Konferencję, w trakcie której  w sposób szczegółowy zostaną zaprezentowane, przez wybitnych specjalistów pracy warsztatowej z kraju i z zagranicy, programy profilaktyczne: PREPARE, TZA–ART oraz Peace 4 Kids. 

                 Zainteresowane instytucje i indywidualne osoby prosimy o przesłanie droga e-mailową lub pocztową wypełniony formularz zgłoszeniowy.

                 Dla uczestników  I, II, III oraz IV Konferencji Stop Przemocy  rabat 20%.

                 Z radością informujemy także, iż ze względu na lepszą lokalizację uległo zmianie miejsce organizacji V Międzynarodowej Konferencji „Stop Przemocy”.

                Konferencja odbędzie się w Hotelu Sofitel Victoria Warszawa ul. Królewska 11 (Centrum, Plac  Piłsudskiego), Warszawa 00–065. Koszt Konferencji 390 zł obejmuje uczestnictwo w  wykładach  i warsztatach,  koszt  materiałów  konferencyjnych, oplatę  za 2. przerwy  kawowe i 2. przerwy lunchowe.

                 Uczestników którzy są zainteresowani rabatem do 40% przy rezerwacji pokoju w Hotelu Sofitel Victoria Warszawa w terminie V Konferencji  tzn. 22-23 października 2009, prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z naszą Fundacją, w celu uzyskania hasła uprawniającego do wyżej wymienionej zniżki.

               Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do współpracy z naszą  organizacją !


                                                                                                       Ks. dr Bronisław Paweł Rosik SAC

                                                                                                           Prezes Fundacji KARAN